Блог "Майстерні одягу Ярини ЖУК"

Цей блог створений насамперед для спілкування.
Усі враження, отримані від перегляду нашого сайту: www.yarynazhuk.com, можна викладати тут, щоб ми знали, як і в якому напрямку рухатись далі.

Для тих, хто тут вперше, нагадаємо, що розробляючи моделі сучасного одягу на основі старовинних традиційних українських вишиванок, Майстерня не виготовляє масових партій одягу. Кожна модель випускається в обмеженій кількості або в єдиному екземплярі.
Лідер Майстерні - дизайнер львівської школи Ярина ЖУК :)

неділя, 21 вересня 2008 р.

Скажи мені, хто твій клієнт...

...За два роки існування Майстерні, ми вже можемо дослідити, хто саме замовляє та носить наші вироби. Отже, замовляють насамперед люди з творчою жилкою, яких вже не задовільняє "широкий загал" національного одягу на українському ринку. Хочеться вже чогось іншого, ексклюзивного. Новітнього, але на основі традиційних мотивів. Ці люди ідуть до нас. Це творча інтелігенція: журналісти, вчені, митці. Є також і студенти. Окремо хочу відзначити представників бізнесових кіл, та політиків. Це приємно, бо пересвідчуєшься, як невпинно зростає (ні, не мода!) - зростає престиж національного одягу.

Раніше, за радянських часів, одягнути вишиванку на урочистості, або просто з'явитись в національному одязі на вулиці - дорівнювалось злочину і подвигу одночасно... Зараз - носіння національного одягу, це не тільки прояв самосвідомості, але й прояв поваги до своєї країни та свого народу.

Добре, як так було б і надалі... Бо останнім часом як увімкнеш телевізор, подивишься на те, що твориться в українському політикумі - і таке враження, що свідомості на усіх катастрофічно не вистачає...

А це значить, що роботи в нас попереду - ціла купа! Будемо розширювати коло наших клієнтів! :)

P.S. Про те, як відбулось весілля наших друзів (бо вже перейшли з розряду "тільки клієнтів"), лідера популярного гурту "ТІК" Віктора БРОНЮКА з його чарівною обраницею Тетяною, та про те, як Майстерня робила для них весільне вбрання - далі буде! :) (буде більше фото - все можно буде детально розглянути)

---------------------------------------------------------------------------
на світлині: Віктор та Тетяна БРОНЮКИ на лідері гурту "ТІК" - весільна сорочка від Ярини ЖУК на його чарівній дружині - сукня з вишивкою від Ярини ЖУК

Немає коментарів: