Блог "Майстерні одягу Ярини ЖУК"

Цей блог створений насамперед для спілкування.
Усі враження, отримані від перегляду нашого сайту: www.yarynazhuk.com, можна викладати тут, щоб ми знали, як і в якому напрямку рухатись далі.

Для тих, хто тут вперше, нагадаємо, що розробляючи моделі сучасного одягу на основі старовинних традиційних українських вишиванок, Майстерня не виготовляє масових партій одягу. Кожна модель випускається в обмеженій кількості або в єдиному екземплярі.
Лідер Майстерні - дизайнер львівської школи Ярина ЖУК :)

четвер, 22 жовтня 2009 р.

Зворотній відлік - весілля, перше причастя. Тепер хрещення :)

Розміру цієї сорочки ви не знайдете в нашій таблиці. Це найменша сорочка, що колись була вироблена в Майстерні одягу Ярини ЖУК.
Вона навіть не має назви. Поки що.А ось той, хто в ній нещодавно хрестився, має чудове ім’я Захарій :) Відомий під шляхетним призвіськом «СТЕЦИК IV».

Це перше подібне замовлення. До того ми виготовляли тільки крижми, на яких хрестили Єву,  доньку Віті БРОЮНЮКА, лідеру гурту «ТІК».
Візерунок на сорочечці виконаний за давніми писанковими мотивами, такі зірочки («звізди», як називає їх Ярема СТЕЦИК), зустрічаються на писанках як на Гуцульщині, так і на Поділлі. Сама сорочечка зроблена на м’якій та ніжній тканині (суміші льону та віскози), кольору слонової кістки. Як би ви бачили, як вона пасувала маленькому Захарчику!...Тепер ми маємо нагоду випустити перший хрестильний комплект, що складатиметься з крижм та хрестильної сорочечки.

День хрестин був теплим та сонячним, а робота над замовленням легкою та радісною. Сорочечку Ярина зробила за три години, що є абсолютним рекордом :) Побільше б таких.
P.S. На хрестинах, старша донька СТЕЦИКІВ, Настя, була у сукенці, від Майстерні :)Немає коментарів: