Блог "Майстерні одягу Ярини ЖУК"

Цей блог створений насамперед для спілкування.
Усі враження, отримані від перегляду нашого сайту: www.yarynazhuk.com, можна викладати тут, щоб ми знали, як і в якому напрямку рухатись далі.

Для тих, хто тут вперше, нагадаємо, що розробляючи моделі сучасного одягу на основі старовинних традиційних українських вишиванок, Майстерня не виготовляє масових партій одягу. Кожна модель випускається в обмеженій кількості або в єдиному екземплярі.
Лідер Майстерні - дизайнер львівської школи Ярина ЖУК :)

субота, 25 червня 2011 р.

Майстерня одягу Ярини ЖУК у "Країні Мрій" :)

«Майстерня одягу Ярини ЖУК» буде презентована на найбільшому в Україні етнофестивалі  «Країна Мрій», що ініційований Олегом Скрипкою.

Показ відбудеться в рамках другого дня фестивалю 26 червня,  на майданчику «етно-fashion», що  перед великою сценою на Співочому полі. Співорганізатор показу - Ukrainian Fashion Week.
Початок о 16:00. Запрошуємо усіх небайдужих! :) 

Крім того, у вас буде можливість придбати речі з презентованої на показі колекції за 25% знижкою! А також замовити будь-який виріб від Майстерні (включаючи індивідуальні) за такою самою знижкою. 

Ми надамо будь-які консультації та відповімо на усі запитання з приводу Майстерні одягу Ярини ЖУК!

Розклад  фестивалю «Країна Мрій» тут – клац!

Чекаємо на вас!

P.S. У зв'язку з можливим дощем, показ може бути перенесений в музей Івана Гончара, (вулиця Івана Мазепи 29), що поблизу Співочого поля

Немає коментарів: